Kolonie letnie Biskupice 2023

Kolonie letnie od 26.06. do 02.07.2023 e.
Po raz kolejny zorganizowaliśmy dla naszych uczniów i podopiecznych kolonie. W tym roku po raz czwarty pojechaliśmy do Biskupic do Agroturystyka Sokole Ranczo. Pogoda była dla nas łaskawa i sprzyjała spacerom, zabawom i ćwiczeniom na świeżym powietrzu. Codziennie odwiedzaliśmy zwierzęta mieszkające w zagrodzie Sokolego Ranczo. Wspólnie spędzone czas był okazją do integracji. W czwartek pojechaliśmy na wycieczkę do Olsztyna, gdzie spacerowaliśmy w okolicy ruin zamku. W Olsztynie odwiedziliśmy także pocztę z której wysłaliśmy kartki z pozdrowieniami dla naszych bliskich. Kolejna atrakcją była przejażdżka Kolejką Jurajski Ekspress po pięknych okolicach Jury. Ostatni dzień kolonii zakończył się ogniskiem ze śpiewem i zabawami przy muzyce.
Tekst: Anna Szczęsny, zdjęcia: ZS-R Szkoła Życia w Rybniku
Pełna fotogaleria z kolonii znajduje się TUTAJ.