• (32)4226407
  • sekretariat@szkolazycia.rybnik.pl
  • Rybnik ul. Orzepowicka 15a

Godziny dostępności nauczycieli

Grafika kolorowe chmurki komunikacji i napis godziny dostępności nauczycieli

 

Lp. Nazwisko i imię Godziny konsultacji Dzień konsultacji
 1 Antosz Agnieszka 10:00-12:00 codziennie
 2 Płonowska Troszka Martyna 14:00-15:00 piątek
 3 Bajak Dorota 14:00-15:00 czwartek
 4 Bartoniek Iwona 14:00-15:00 poniedziałek
 5 Bęczek Bożena 12:00-13:00 czwartek
 6 Białończyk Beata 11:00-12:00 wtorek
 7 Borysewicz Danuta osobny harmonogram
 8 Bugla Barbara 11:00-12:00 wtorek
 9 Dudczak Ewa 13:00-14:00 poniedziałek
10 Dudek Małgorzata 11:30-12:30 środa
11 Dzierżawa Agnieszka 11:00-12:00 czwartek
12 Dziuba Dariusz 14:00-15:00 piątek
13 Ficner Danuta
14 Frątczak Grzegorz 14:00-15:00 czwartek
15 Ganobis Katarzyna 13:00-14:00 poniedziałek
16 Ganobis Tomasz 13:00-14:00 piątek
17 Gawrysiak Anetta 14:00-15:00 czwartek
18 Groborz Barbara 15:00-16:00 poniedziałek
19 Ibrom Miler Joanna 14:00-15:00 poniedziałek
20 Jagieło Ewelina 11:00-12:00 czwartek
21 Janowicz Tadeusz 11:00-12:00 poniedziałek
22 Jonderko Iwona 15:00-16:00 poniedziałek
23 Jurzysta Adam 10:00-11:00 czwartek
24 Kargul Patrycja 12:00-13:00 wtorek
25 Karkowska-Kościcka Monika 13:00-14:00 środa
26 Kasprzak Magdalena 11:00-12:00 środa
27 Kobus Ilona 09:00-10:00 piątek
28 Kocot Marzena osobny harmonogram
29 Koczy Sonia 13:00-14:00 poniedziałek
30 Kraska Magdalena 11:00-12:00 wtorek
31 Kuchcik Joanna 15:00-16:00 czwartek
32 Kulczyna Agnieszka 11:00-12:00 wtorek
33 Kuźmińska Adrianna 10:00-11:00 poniedziałek
34 Kwiecińska Ewa 13:30-14:00
13:00-13:30
poniedziałek
środa
35 Liszka Beata 9:00-10:00 czwartek
36 Łępicka Ewa 11:00-12:00 wtorek
37 Malinowska Agnieszka 11:00-12:00 wtorek
38 Malok Magdalena
39 Mika Agnieszka 11:00-12:00 wtorek
40 Niesłańczyk Monika 10:00-11:00 czwartek
41 Niewęgłowska Joanna 9:00-10:00 piątek
42 Panek Dariusz 9:00-10:00 wtorek
43 Pawtel Patrycja 14:00-15:00 czwartek
44 Rek Adam 14:00-15:00 wtorek
45 Rojek Aleksandra 13:00-14:00 poniedziałek
46 Ryszka Monika 14:00-15:00 poniedziałek
47 Saganowski Łukasz 14:00-15:00 poniedziałek
48 Skutek Elwira 13:00-14:00 czwartek
49 Skupień Ewa 14:00-15:00 wtorek
50 Smyczek Joanna 13:00-14:00 piątek
51 Sobik Magdalena 11:00-12:00 piątek
52 Sobik Joanna 14:00-15:00 wtorek
53 Strokosz Sylwia 9:00-10:00 poniedziałek
54 Szczęsny Anna 14:00-15:00 czwartek
55 Szojer Gabriela 13:00-14:00 poniedziałek
56 Szymała Aleksandra 9:00-10:00 środa
57 Śpiewok Agnieszka 9:00-10:00 poniedziałek
58 Świerczyna Iwona 12:00-13:00 piątek
59 Wieczorek Agnieszka 11:00-12:00 środa
60 Wieczorek Wojciech 15:30-16:30 piątek
61 Zatoń Zuzanna 12:00-13:00 wtorek
62 Zimny Kinga 11:00-12:00 piątek

 

 

 

Skip to content