• (32)4226402
  • sekretariat@szkolazycia.rybnik.pl
  • Rybnik ul. Orzepowicka 15a

Nauczyciele i personel

Rok szkolny 2020/2021


Dyrekcja szkoły:

mgr Agnieszka Antosz – dyrektor szkoły

mgr Martyna Płonowska – Troszka – zastępca dyrektora


Pedagog szkolny:
mgr Anetta Gawrysiak

Psycholog szkolny:
mgr Łukasz Saganowski


Nauczyciele w przedszkolu
mgr Barbara Groborz
mgr Ewa Kwiecińska
mgr Lucyna Łazarska
mgr Joanna Niewęgłowska


Nauczyciele w szkole podstawowej, ośrodku rewalidacyjno – wychowawczym:
mgr Dorota Bajak
mgr Iwona Bartoniek
mgr Bożena Bęczek
mgr Agnieszka Bieniak
mgr inż Danuta Borysewicz
mgr Ewa Dudczak
mgr Małgorzata Dudek
  dr  Dariusz Dziuba 
mgr Danuta Ficner
mgr Grzegorz Frątczak
mgr Katarzyna Ganobis
mgr Tomasz Ganobis
mgr Barbara Groborz
mgr Joanna Ibrom – Miler
mgr Ewelina Jagieło
mgr Tadeusz Janowicz
mgr Iwona Jonderko
mgr Adam Jurzysta
mgr Monika Karkowska – Kościcka
mgr Magdalena Kasprzak
mgr Ilona Kobus
mgr Sonia Koczy
mgr Marzena Kocot
mgr Magdalena Kraska
mgr Sabina Krawczyk
mgr Joanna Kuchcik
mgr Agnieszka Kulczyna
mgr Adrianna Kuźmińska
mgr Lucyna Łazarska
mgr Ewa Łępicka
mgr Magdalena Malok
mgr Agnieszka Malinowska
mgr Agnieszka Mika
mgr Monika Niesłańczyk
mgr Dariusz Panek
mgr Patrycja Pawtel
mgr Adam Rek
mgr Aleksandra Rojek
mgr Monika Ryszka
mgr Ewa Skupień
mgr Elwira Skutek
        Joanna Sobik
mgr Magdalena Sobik
mgr Sylwia Strokosz
mgr Anna Szczęsny
mgr Gabriela Szojer
mgr Aleksandra Szymała
mgr Agnieszka Śpiewok
mgr Iwona Świerczyna
mgr Wojciech Wieczorek
mgr Zuzanna Zatoń
mgr Kinga Zimny


Fizjoterapeuta:
mgr Barbara Bugla


Pomoc nauczyciela:
        Irena Barteczko
        Edyta Dorabiała
        Maria Foit
        Katarzyna Gorzkowska – woźna oddziałowa
        Ewa Hajduk
        Katarzyna Jakubowska
        Katarzyna Mroczek
        Wioleta Mularczyk – woźna oddziałowa
        Edyta Popek
        Anna Rak-Lignarska
        Bernadeta Rojek
        Katarzyna Słomka
        Henryka Sinkiewicz
        Joanna Smolaga
mgr Joanna Smyczek – woźna oddziałowa
        Elwira Sych – woźna oddziałowa
        Sylwia Szymura
        Danuta Zielińska


Administracja:
       Maria Jaworska – sekretarz szkoły
       Janina Kasperek – pracownik administracyjny
       Alina Słowiak – samodzielny referent
       Marcelina Mitko – pracownik administracyjny


Obsługa szkoły:
      Małgorzata Gorzolnik
      Beata Kolenda
      Małgorzata Szymura
      Marian Papiorek – konserwator

Skip to content