Rybnickie Swingowanie Pomaganie w CrossFit Black Ground na rzecz naszej placówki!- zaproszenie

Rybnickie Swingowanie Pomaganie w CrossFit Black Ground po raz kolejny na rzecz i z udziałem naszej placówki!
ZAPRASZAMY do udziału lub do ZACHĘCANIA RODZIN, ZNAJOMYCH do czynnego udziału w tej akcji charytatywnej!!!
20 kwietnia 2024 r., na wspomnianej siłowni, można pojawić się między godziną 10.00, a 14.00 – uczestnicy będą starali się wykonać jak największą ilość „SWINGÓW”- dla niewtajemniczonych w języku „FITness” – to jedno z ćwiczeń z Kettleball – rodzajem ciężarka.
20 zł – tyle wynosi udział w tym wspólnym treningu (w przypadku udziału rodziny także 20 zł – od całej rodziny!)
W akcji udział może wziąć KAŻDY – niezależnie od stopnia zaawansowania, także i dzieci!
„Swingów” można zrobić w dowolnej ilości – ile każdy chce, da radę, a wszystkie będą liczone do wspólnej puli.
Podczas wydarzenia na uczestników będzie czekał słodki poczęstunek przygotowany przez naszych uczniów i pracowników.
Warto dodać, że akcja nawiązuje, jest kontynuacją wcześniejszych ogólnopolskich wydarzeń z cyklu MILION SWINGÓW DLA AUTYZMU – stąd kwietniowy termin wydarzenia, kiedy to obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.
Zapraszamy serdecznie!
Uwaga techniczna dotycząca osób (ich opiekunów) poruszających się na wózku – po przybyciu na siłownię wystarczy zgłosić  obsłudze konieczność pomocy!
Tekst: ZS-R Szkoła Życia w Rybniku, grafika – CrossFtit w Rybniku
Może być zdjęciem przedstawiającym ‎2 osoby i ‎tekst „‎CrossFit TOURD S ا۰ Ailp RYBNICKIE SWINGOWANIE POMAGANIE 20 KWIETNIA GODZINA 10-14 na ul. Jankowicka 2, 200 Rybnik Razem pomagamy!‎”‎‎
Wszystkie reakcje:

Zespół Szkolno-Rewalidacyjny Szkoła Życia w Rybniku i 15 innych użytkowników