Dzień Świadomości Autyzmu – zaproszenie

W ramach tegorocznych obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu w Rybniku, wzorem ubiegłego, roku jako placówka Zespół Szkolno-Rewalidacyjny Szkoła Życia w Rybniku wraz z Muzeum im.o.Emila Drobnego w Rybniku oraz Edukatorium Juliusz w Rybniku organizujemy szereg działań celem zwiększania świadomości oraz akceptacji naszej lokalnej społeczności w kwestii osób ze spektrum autyzmu.
Do udziału w różnorakich warsztatach zaprosiliśmy już rybnickie placówki, towarzyszący wydarzeniu konkurs plastyczny ” W niebeskich okularach” się już zakończył, a pokonkursową wystawę można będzie podziwiać w rybnickim muzeum!
W tym miejscu natomiast, szczególnie serdecznie zapraszamy mieszkańców Rybnika do uczestnictwa w akacji „Niebeski Spacer”!
Zachęcamy także do udziału w Konferencji dotyczącej autyzmu w Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Rybniku – wszelkie zainteresowane osoby spośród rodziców, opiekunów, czy pedagogów i wszelkich zainteresowanych tą tematyką osób. Zapisy nadal trwają pod linkiem: https://docs.google.com/…/1HRGI4rjiIpv3ElOa…/viewform…
Patronat medialny wydarzenia: