„Kreatywni i aktywni razem” – spotkanie integracyjne w ramach VII Rybnickich Dni Integracji 2024 w naszej placówce

Dnia 17 kwietnia 2024 r. w naszej placówce odbyło się spotkanie integracyjne pt.: „Kreatywni i aktywni razem”. W tych wspólnych zajęciach, zorganizowanych przez naszą placówkę w ramach tegorocznych – VII Rybnickich Dni Integracji , wzięła udział jedna z klas Szkoły Podstawowej nr 13 w Rybniku oraz uczniowie naszej SP z klas Ib i IIb. W czasie spotkania dzieci brały udział w zajęciach muzycznych i sensoplastycznych przygotowanych przez panie: Agnieszkę Malinowska oraz Ilonę Kobus.
Fragmentom zajęć miał okazję przyglądać się wice prezydent naszego miasta pan Wojciech Świerkosz odwiedzający tego dnia nasz Zespół. W tym miejscu serdecznie dziękujemy za kolejną wizytę w naszej placówce! – Rybnik.eu – Miasto Rybnik
Goszczący u nas uczniowie mogli również zapoznać się z placówką w ramach realizowanego przez tą klasę projektu „Poznajemy zawody naszych rodziców”.
SP nr 13 dziękujemy za wspólną kreatywną zabawę!
Tekst: Wojciech Wieczorek, zdjęcia: Magdalena Kasprzak
Przypominamy – – tegoroczne VII Rybnickie Dni Integracji organizuje nasz Zespół Szkolno-Rewalidacyjny Szkoła Życia w Rybniku wraz z Środowiskowy Dom Samopomocy w Rybniku – Stowarzyszenie Oligos, a wydarzenie poprzedza szereg różnego typu zajęć integracyjnych organizowanych przez rybnickie placówki i instytucje związane z Osobami z Niepełnosprawnościami.