Podsumowanie Rybnickie Swingowanie Pomaganie w CrossFit Black Ground 2024

Dnia 20 kwietnia 2024 r. w CrossFit Black Ground w Rybniku odbyła się kolejna akcja charytatywna na rzecz naszej placówki! Wydarzenie, tym razem pod hasłem Rybnickie Swingowanie Pomaganie, to pokłosie wcześniejszej, ogólnopolskiej akcji „Milion Swingów dla Autyzmu”, w ubiegłym roku realizowanej przez rybnickie CrossFit na rzecz naszego Zespołu. Tegoroczna akcja miała podobną formułę – polegała na wykonaniu jak największej ilości „swingów” – ćwiczeń z Ketellebell – rodzajem ciężarka.
Wydarzenie ponownie zabrało rzeszę uczestników, wśród nich stałych bywalców centrum z Pani Anią na czele, a także amatorów i nowicjuszy. Nie zabrakło oczywiście naszej Dyrektor pani Agnieszki Antosz oraz wice Dyrektor pani Martyny Płonowskiej – Troszki.
Jednym zdaniem – była moc! W kilku słowach – zapał, power, super zabawa, aktywny weekend, serce, wsparcie, pomaganie, satysfakcja, a u „pierwszaków” dodatkowo małe zakwasy. Na uczestników czekał mini słodko – fit poczęstunek.
W tym miejscu, w imieniu naszych uczniów, podopiecznych oraz Dyrekcji i pracowników, serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w tym wydarzeniu i wsparcie!
Zebrana w trakcie akcji kwota zostanie przekazana na potrzeby naszej placówki!
Szczególnie dziękujemy właścicielom CrossFit w Rybniku Panom Jakubowi Ryć i Tomaszowi Trocińskiemu za chęć kontynuacji tej formy działań charytatywnych oraz przygotowanie, prowadzenie i promocję akcji. Dziękujemy także pani Agnieszce z CrossFit za wszelką pomoc i wsparcie w trackie wydarzenia!
Tekst, prezentacja: Magdalena Kasprzak, zdjęcia : M. Kasprzak, ZS-R Szkoła Życia w Rybniku