„My na wiosnę ” – Integracyjne Warsztaty Ceramiczne w naszej placówce w ramach VII Rybnickich Dni Integracji

„My na wiosnę ” – Integracyjne Warsztaty Ceramiczne z udziałem uczniów jednej z klas sąsiadującego z naszą palcówką liceum – V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi w Rybniku miało miejsce 24 kwietnia 2024 r.  w naszej placówce. Licealiści wraz z przedstawicielami naszej palcówki, z podziałem na 2 grupy, mieli okazję poznać – jedna – tajniki pracy z gliną, druga – „malowania” za pomocą szkliwa. Tematyką przewodnią zajęć była wiosna. Zajęcia odbyły się w naszej pracowni ceramicznej pod okiem naszych nauczycielek pani Joanny Ibrom – Miler i Doroty Bajak.
Serdecznie dziękujemy za wspólne kreatywne działania! Zapraszamy do kolejnych spotkań!
Tekst, zdjęcia Magdalena Kasprzak