VII Rybnickie Dni Integracji – zaproszenie oraz program

Dnia 17 maja 2024 r. odbędzie się finał tegorocznej – VII edycji Rybnickich Dni Integracji.
Niezmiernie miło nam, że w tym roku organizatorem tego cyklicznego wydarzenia w Rybnik.eu – Miasto Rybnik jest nasz Zespół Szkolno-Rewalidacyjny Szkoła Życia w Rybniku wraz z Środowiskowy Dom Samopomocy w Rybniku – Stowarzyszenie Oligos
Do wspólnego udziału w tym szczególnym dniu serdecznie zapraszamy także Państwa – rodziców, opiekunów naszych uczniów, przedszkolaków, podopiecznych wraz z rodzinami.
Obchody rozpocznie Msza św. w rybnickiej bazylice, po czym spacer korowodem zaprowadzi uczestników na miejsce Pikniku  Integracyjnego  na rybnickim Kampusie.
Szczegółowy program  znajduje się na plakacie!
Warto przypomnieć, że formuła tegorocznych obchodów, z inicjatywy naszej placówki, została poszerzona o szereg integracyjnych spotkań organizowanych bezpośrednio przez poszczególne rybnickie placówki, czy stowarzyszenia:
RDI 2024 r. - plakat