„Razem raźniej” – spotkanie integracyjne w SP nr 10 w Rybniku w ramach VII Rybnickich Dni Integracji

Serdecznie zapraszamy do relacji z jednej z towarzyszących tegorocznym obchodom VII Rybnickich Dni Integracji spotkań integracyjnych:
„Razem raźniej” – pod takim hasłem toczyła się wspólna integracyjna zabawa o charakterze sportowo – muzyczno – tanecznym dnia 17 kwietnia 2024 r.  zorganizowana przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 10 w Rybniku, która do udziału wydarzeniu zaprosiła Szkołę Podstawową nr 34 w Rybniku oraz naszą placówkę!
W trakcie spotkania uczestnikom kibicował goszczący tego dnia w SP nr 10 wiceprezydent naszego miasta Pan Wojciech Świerkosz.
Serdecznie dziękujemy organizatorom za przyłączenie się w tej formie do organizacji RDI oraz za zaproszenie i wspólną zabawę!
Tekst: Magdalena Kasprzak, zdęcia: ZS-R Szkoła Życia w Rybniku