Bez kategori
Dwa turnusy półkolonii letnich 2023 w naszej placówce

Po raz kolejny zorganizowaliśmy dla naszych uczniów i podopiecznych półkolonie letnie.
W tym roku projekt został współfinansowany ze środków Miasta Rybnik oraz Stowarzyszenia Oligos.
Pierwszy turnus upłynął nam pod hasłem „Jedziemy do zoo”. Zajęcia odbywały się na terenie szkoły- związane były z odkrywaniem tajemnic świata dzikich zwierząt. Były zagadki, konkursy, tor przeszkód, seans filmowy, spacery i ćwiczenia na świeżym powietrzu, zabawy sensoplastyczne oraz wspólnie tańce. Zwieńczeniem udanego tygodnia był wyjazd do Chorzowskiego Ogrodu Zoologicznego.
Wszystkim uczestnikom i opiekunom dziękuję za zaangażowanie i wspaniałą atmosferę.
Fotogaleria z I części półkolonii znajduje się TUTAJ.
Drugi  turnus półkolonii minął nam pod hasłem „Zwiedzamy Rybnik”. Nasze zwiedzanie rozpoczęliśmy od spaceru do parku tematycznego, gdzie czekały na nas zadania do wykonania. Odwiedziliśmy Centrum Handlowe Plaza gdzie graliśmy w kręgle. Czwartkowe przedpołudnie spędziliśmy w multikinie. Był czas na wspólne gotowanie podczas włoskiego dnia, na lody, zabawę przy rytmach ulubionej muzyki i spacer po rynku. Teraz czas na odpoczynek…Wszystkim uczestnikom życzymy słonecznych wakacji i niezapomnianych przygód.
Fotogaleria z II części półkolonii znajduje się TUTAJ.
Tekst: Agnieszka Śpiewok, zdjęcia: ZS-R Szkoła Życia w Rybniku