Rozpoczęliśmy uroczyście nowy rok szkolno – przedszkolno – rewalidacyjny 2023/2024

Dnia 4 września 2023 r. uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok  szkolno – przedszkolno – terapeutyczny 2023/2024 w naszej placówce.
Kolejny rok pracy dydaktycznej, terapeutycznej rozpoczęli, z podziałem na grupy, zarówno przedszkolacy, uczniowie Szkoły Podstawowej, jak i podopieczni Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego. Dzieci i młodzież wraz z rodzicami, opiekunami miała okazję wysłuchać kilku słów powitania oraz najistotniejszych informacji ze strony Dyrekcji naszej placówki.
Szczególnie powitano nowych przedszkolaków oraz pierwszoklasistów. Ci drudzy z rąk Dyrekcji i swoich wychowawców otrzymali powitalną mini wyprawkę Prezydenta Miasta Rybnika, złożoną z kilku przydatnych w szkole drobiazgów.
Nie obyło się bez spotkań poszczególnych klas, grup z wychowawcami.
Wszystkim, zarówno wychowankom, rodzicom, opiekunom, jak i nam pracownikom życzymy dużo energii, zdrówka, powodzenia i sukcesów na kolejny rok pracy!
Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak