Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2021

,,Nauczyciel ociera się o wieczność. Nigdy nie może stwierdzić, gdzie kończy się jego wpływ.”
/Henry Adams/

Dzień Edukacji Narodowej to czas składania życzeń i podziękowań wszystkim pracownikom oświaty za ich pracę i poświęcenie włożone w codzienną opiekę oraz kształtowanie umiejętności u dzieci i młodzieży.
W tym dniu chciałabym życzyć wszystkim nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi pracującym w naszym zespole, wielu chwil radości i optymizmu w codziennym kontakcie ze swoimi podopiecznymi oraz jak najwięcej oznak wdzięczności z ich strony. Przede wszystkim poczucia wewnętrznej satysfakcji i przekonania o wartości własnej pracy.
Przesyłam pozdrowienia i serdeczności w stronę byłej Dyrekcji, wszystkich emerytowanych pracowników szkoły oraz przebywających na urlopach, życząc zdrowia i wszelkiej pomyślności.
Dziękuję w tym miejscu w imieniu własnym i wszystkich pracowników zespołu za wszystkie słowa uznania oraz gesty sympatii dla naszej pracy, które otrzymaliśmy ze strony rodziców naszych dzieci i młodzieży.

Agnieszka Antosz
Dyrektor ZS-R Szkoła Życia w Rybniku