Piknik Olimpiad Specjalnych „Bądź Fit” 2021 z naszym udziałem

6 i 7 października 2021 r. 10 zawodników KOS Promyk, reprezentowało nasza szkołę podczas I Lubuskiego Pikniku Integracyjnego Olimpiad Specjalnych Bądź Fit, który odbywał się w Drzonkowie. Organizatorem tego wydarzenia był Oddział Lubuski OS. Bardzo dziękujemy za zaproszenie. Bądź Fit to Projekt mający na celu integracje zawodników Olimpiad Specjalnych, poprawę i ochronę zdrowia oraz dobrego samopoczucia osób z niepełnosprawnością intelektualną, ma zachęcić trenerów do włączenia w system treningów zajęć dotyczących zdrowego stylu życia. Nasza ekipa w składzie: Julia Zakrzewska, Klaudia i Patrycja Rek, Justyna Dyka, Daniel Chmielewski, Mateusz Masarczyk, Marek Kocjan, Dawid Lewkowicz, Jakub Rojek oraz Piotr Malinowski, pierwszego dnia zaliczyła zajęcia na strzelnicy laserowej, nordic walking, a wieczorem ognisko, grill i dyskotekę na świeżym powietrzu. Drugi dzień natomiast upłynął na konkursach sprawnościowych i zabawach, zajęciach fitness z instruktorami, oraz na sesji treningowej z zakresu Gymstick i Aerobic. Zapraszamy do poniższej fotorelacji z wydarzenia oraz do obszernej galerii na naszym profilu facebookowym TUTAJ.

Tekst: Anetta Gawrysiak, zdjęcia: A. Gawrysiak, I. Bartoniek, S. Koczy, A. Mika