Dzień Edukacji Narodowej 2021 – niespodzianka dla naszych pracowników

Z okazji tegorocznego Dnia Edukacji Narodowej podopieczni z VI i VII grupy Ośrodka R-W, pod przewodnictwem pani Soni i pani Asi, przygotowali niespodziankę dla pracowników naszego zespołu.
Życzenia wsparte symbolami AAC, taniec z szarfami, gromkie „100 lat” oraz kwietny upominek złożyły się na mini występ, a w zasadzie występy (z racji reżimu sanitarnego prezentacja odbyła się kilka razy, w kilku miejscach w przestrzeni naszego budynku).
    W imieniu pracowników naszej placówki serdecznie dziękujemy ekipie aktorów i ich wychowawcom za super pomysł i niespodziankę!!!
W tym miejscu serdecznie dziękujemy także Radzie Rodziców, która w imieniu Rodziców i Opiekunów oraz naszych wszystkich podopiecznych na ręce Dyrekcji przekazała okolicznościowe życzenia, kwiaty oraz kosz pełen słodyczy.
Nie obyło się również bez indywidualnego świętowania w zespołach klasowych, grupach przedszkolnych i R-W.