Sprawozdanie z wydatków i działalności Rady Rodziców za rok szkolny 2020 / 2021

Sprawozdanie z  wydatków i działalności Rady Rodziców  ZS-R Szkoła Życia w Rybniku za rok szkolny  2020/ 2021:

1. Spotkania ogólne: 01.09. i 24.09 2020 r.
2. Spotkania w gronie wytypowanych osób z oddziałów: 28.09 2020 r.
3. Spotkania ścisłego grona- prezydium w sprawach tj. paczki na Mikołaja (pomysł z różnymi prezentami dl dzieci+ wsparcie w kontaktach producenta – p. Kornelia Ciślak), wigilijki klasowe,
zakończenie roku szkolnego, planowanie wakacji – półkolonie i opieka wytchnieniowa.
4. Inicjowanie akcji,, Dzieci Dzieciom”- zbiórka dla DMD w Rybniku, ,,Zwierzęta Pana Janka”- wspomaganie akcesoriami i karmą dla zwierząt.
5. Sprzedaż kartek świątecznych i stroików – dochód na konto RR.
4. Liczne rozmowy telefoniczne i spotkania niezapowiedziane z rodzicami i prezydium RR.
Serdeczne podziękowanie za pomoc i wsparcie głosem doradczym w podejmowaniu decyzji
w różnych sprawach.

Finansowe wsparcie:
1.Całoroczny zakup wody do dystrybutorów i herbaty do śniadania.
2. Zakup paczek Mikołajkowych w całości.
3. Prezenty dla absolwentów na zakończenie roku szk. 2020/ 21.
4. Poczęstunek z okazji Dnia Chłopca, Dnia Kobiet, Dzień Dziecka, Zabawy karnawałowe dla
poszczególnych grup.
5. Zakup i pozyskanie sponsorów na produkty do kuchni dydaktycznej( produkty do pieczenia,
owoce, warzywa, frytkownica, blender, sokowirówka – Projekt Auchan – p. Surma i Chmielewska, p. Skałbania).
6. Zakup materiałów do pracowni ceramicznej ( glina, materiały plastyczne).
7. Dofinansowanie półkolonii dla 33 osób ze szkoły (transport na wycieczki+ bilety wejściowe na Kolejkę Wąskotorową w Rudach, w Dream Parku w Ochabach i Zagrody 3 Siostry
w Kamieniu).
8. Zdjęcia do kroniki szkolnej.
9. Pomoce dydaktyczne dla dzieci autystycznych (parawan, kosze na zabawki do świetlicy).

Dziękuję p. Ewie Surma i p. Grażynie Chmielewskiej za szybkie i terminowe wpłaty na konta.

Dyrektor ZS-R Szkoła Życia w Rybniku
Agnieszka Antosz