Dzień Chłopca 2021

Dnia 30 września 2021 r., tradycyjnie, także i w naszej placówce obchodziliśmy Dzień Chłopca. Z tej okazji różne grupy miały okazję wziąć udział w różnych formach zaakcentowani tego dnia.

Część  naszych podopiecznych uczestniczyła w zabawach wytyczonych przez naszego „gościa” Clowna. Zaprosił Ich do zabawy z chustą Klanzy, do wykonania tematycznych piosenek z akompaniamentem, slalomu uwieńczonego okazjonalnym „serduszkowym” medalem i do wspólnej zabawy przy muzyce. Nie obyło się oczywiście bez pamiątkowych fotek.

Drugiej części naszych podopiecznych Dzień Chłopca urozmaiciliśmy z kolei rowerowym (ale nie tylko) akcentem. Po raz kolejny nasz szkolny parking zamienił się w ogromny rowerowy tor przeszkód. Na kolarzy czekało kilka zadań, które mieli wykonać w trakcie jazdy na rowerach biegowych, rowerach cztero, trój, czy dwukołowych, tudzież na hulajnodze, bądź wózku. Poradzili sobie świetnie, za co z rąk prowadzącego otrzymali okolicznościowe medale. Nie zabrakło życzeń, pamiątkowych zdjęć, no i mini poczęstunku w postaci musu. Każda grupa świętowała także w swoim gronie, w zaplanowany przez wychowawcę sposób:)

Naszym Chłopakom tym najmłodszym, i tym nieco starszym, także w tym miejscu składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, radości, no i marzeń spełnienia!

Zapraszamy do obszernych  fotogalerii z Dnia Chłopca na naszym profilu facebookowym:

Fotogaleria z zabawy z Clownem znajduje się TUTAJ

Fotogaleria z aktywności rowerowych znajduje się TUTAJ

Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: A. Gawrysiak, M. Kasprzak, ZS-R Szkoła Życia w Rybniku