Kiermasz bożonarodzeniowy – podsumowanie

Najgoręcej jednak dziękujemy Wam drodzy Rodzice, Opiekunowie za obecność oraz zainteresowanie zakupami na naszym bożonarodzeniowym stoisku. Dziękujemy oczywiście także wszelkim innym nabywcom naszych ozdób.
Przy tej okazji informujemy, że dochód z poprzedniego kiermaszu został przeznaczony na zakup orbitreka, który służy aktywności ruchowej naszym podopiecznym na naszym szkolnym podwórku.
Dzisiejszemu wydarzeniu towarzyszyła pokonkursowa wystawa prac w ramach organizowanego przez naszą placówkę konkursu plastycznego dla dzieci z rybnickich przedszkoli pod tytułem: „Anioł, aniołek, aniołeczek”.
Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak