Premiera jasełek

„O Jezu Maleńki! Żeby tak, cały świat, nad Tobą się pochylił, i żeby, wszyscy zaniemówili, w świętym zdumieniu i żeby, jeden drugiemu, spojrzał dziś w oczy inaczej…”
19 grudnia 2023 r., Zespół BAJ wystąpił dla Rodziców z premierowym wykonaniem przedstawienia jasełkowego ,,Powitajmy Maleńkiego Jezusa”. Spektakl został oparty na biblijnym obrazie dziejów całego świata. Aktorzy w poszczególnych scenach przedstawili obraz stworzenia świata, Raj, grzech pierwszych ludzi oraz nadzieję, którą niosą narodziny Jezusa.
Tekst: Iwona Jonderko
Tuż po przedstawieniu jasełkowym swój przepiękny świąteczny występ zaprezentowały nasze przedszkolaki. Dzieci wraz z wychowawcami, opiekunami, pod kierownictwem pani Joanny Sobik wspieranej przez panią Agnieszkę Malinowską zaprezentowały piękne świąteczne utwory muzyczne, instrumentalne. Występ oprawiony anielskimi kostiumami i nastrojowymi lampionami wprowadziły wszystkich obecnych w iście anielski i bożonarodzeniowy nastrój.
W tym miejscu serdecznie dziękujemy dyrekcji Zespołu Szkół nr 3 za kolejne udostępnienie nam swojej auli, by pomieści naszych licznie przybyłych gości.
Po całości przedstawienia zaprosiliśmy Rodziców do naszego budynku na bożonarodzeniowy kiermasz oraz świąteczny słodki poczęstunek.
Dziękujemy wam Drodzy Rodzice i opiekunowie za tak liczne przybycie, mamy nadzieję, że nasze świąteczne przedstawienie się Wam podobało, i że wprowadziło Państwa w świąteczny nastrój.
Naszym artystom oraz Wszystkim, którzy te piękne występy dziękujemy i gratulujemy serdecznie!
Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak