Integracyjny Piknik #BądźFIT Olimpiad Specjalnych Chorzów 2023

Integracyjny Piknik #BądźFIT Olimpiad Specjalnych Chorzów 2023. Tym razem ponownie na ziemi śląskiej – w Chorzowie, na Stadionie Śląskim dnia 13 grudnia 2023r. odbył się kolejny piknik w ramach projektu #BądźFIT Olimpiad Specjalnych. Wzięła w nim udział także i nasza ekipa złożona z kilku uczniów SP oraz podopiecznych Ośrodka R-W.
Wśród szeregu sportowych atrakcji wydarzenia na pierwszy plan wysuwają się aktywność hokejowe z udziałem gościa specjalnego pikniku słynnego polskiego hokeisty pana Mariusza Czerkawskiego. Nie obyło się bez wspólnego pamiątkowego zdjęcia! Dziękujemy!
Kolejną fit atrakcją i okazja do wspólnej zabawy były aktywności zespołowe na czele z dmuchanymi kulami (bumper ball), nartami i dmuchanymi „wałkami” – uwiecznione na kilku zdjęciach.
Organizatorem wydarzenia był Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Śląskie we współpracy z KOS „Szkwał” Katowice i Szkołą Podstawową nr 60 w Katowicach oraz Stadionem Śląskim w Chorzowie
Dziękujemy za zaproszenie na kolejne Wasze wydarzenie!
Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: ZS-R Szkoła Życia w Rybniku