Relacja oraz podziękowania za udział we współorganizacji I części XII OLIOS Rybnik 2022!

Dobiegła końca I część XII Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych Rybnik 5- 7 maja 2022 r. , w której organizację My, jako placówka oraz Klub Olimpiad Specjalnych Promyk Rybnik, mieliśmy ogromny wkład!!!
Od ponad 20 lat organizujemy, wspólnie z klubem Promyk, pływackie zawody regionalne Olimpiad Specjalnych. Kolejny raz, dzięki przychylności Dyrekcji placówki, wsparliśmy także i zawody o randze ogólnopolskiej – największe tegoroczne wydarzenie sportowe Olimpiad Specjalnych w Polsce!
 W imieniu Komitetu Organizacyjnego oraz wszystkich uczestników I części OLIOS Rybnik 2022 SERDECZNIE DZIĘKUJEMY za ogromny wkład w organizację i przebieg tych zawodów!
Dziękujemy Młodym Sportowcom Kacprowi i Jackowi oraz uczestnikom Programu MATP klubu Promyk Agacie, Wiktorii, Kamilowi oraz ich rodzicom za aktywny i reprezentacyjny udział w Ceremonii Otwarcia i Biegu z Pochodnią!
 Dziękujemy także wszystkim pracownikom placówki z Dyrekcją oraz Przewodniczącą KOS PROMYK Rybnik na czele!!!
Zakwaterowanie, wyżywienie, rola konferansjerów, funkcje sportowe, sekcja obsługi gości, funkcje trenerskie, zaopatrzenie i obsługa kawiarenek, obsługa biura zawodów, sędziowanie, opiekunowie ekip, funkcje techniczne, oprawa muzyczna, ceremoniał dekoracji, media społecznościowe i fotodokumentacja -to świetnie wykonane zadania nie tylko przez pracowników Szkoły Życia, ale także ich Rodzin i Przyjaciół.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i zapraszamy do przekrojowej fotogalerii.

Dziękujemy także gościom, kibicom i sympatykom Olimpiad Specjalnych, którzy zaszczycili obecnością nie tylko Ceremonię Otwarcia, ale także areny sportowe, ceremonie dekoracji, Ceremonię Zamknięcia, czy Bieg z Pochodnią.
Polecamy także obszerne fotorelacje z igrzysk na profilu facebookowym organizatora igrzysk – Olimpiady Specjalne Śląskie
Relacja z zawodów znajduje się TUTAJ.