Po raz XXVIII współorganizujemy Śląski Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych!

Po raz XXVIII jako placówka mamy okazję i przyjemność współorganizować Śląski Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych.

Po dwuletniej przerwie na Krytej Pływalni AKWARIUM MOSiR w Rybniku – Boguszowicach na szczeblu regionalnym ponownie rywalizować będą wspaniali pływacy Oddziału Regionalnego Olimpiady Specjalne Polska – Śląskie. Wśród rywalizujących zawodników będą i nasi uczniowie oraz podopieczni. Trzymamy kciuki!!!

Tegoroczna edycja zawodów będzie się odbywać w nieco okrojonej formie z racji reżimu sanitarnego, niemniej jednak stanowić będzie wartościowe wydarzenie z uwagi umożliwienie sportowcom podsumowania kolejnego etapu udziału regularnych treningach pływackich.
Organizatorem zawodów jest działający przy naszej placówce Klub Olimpiad Specjalnych „Promyk” Rybnik.

Więcej o wydarzeniu można dowiedzieć się TUTAJ.

Tekst: Magdalena Kasprzak
Projekt plakatu: Adam Rek