• (32)4226407
  • sekretariat@szkolazycia.rybnik.pl
  • Rybnik ul. Orzepowicka 15a
Aktualności
VII edycja Rybnickiego Bowlingowego Turnieju Drużyn Integracyjnych 2021 z udziałem naszych podopiecznych!

VII edycja Rybnickiego Bowlingowego Turnieju Drużyn Integracyjnych 2021 z udziałem naszych podopiecznych!

Dnia 20 listopada 2021 r. w kręgielni, miejscu bardzo przyjaznym osobom niepełnosprawnym, Pink Bowling@Club odbyła się VII edycja Rybnickiego Bowlingowego Turnieju Drużyn Integracyjnych
Tym razem, wraz z zawodnikami Klubu Olimpiad Specjalnych PROMYK Rybnik, zagrali utalentowani baseballiści Klubu Sportowego Silesia z Rybnika – obecni wicemistrzowie Polski! Dziękujemy za wspólne sportowe emocje!!!

W zawodach wzięli udział także i nasi podopieczni, zajmując wraz ze swoimi drużynami:

Marek Kocjan – II miejsce
Piotr Malinowski – VI miejsce
Piotr Dziedzic – VIII miejsce
Daniel Chmielewski – VII miejsce

Ogromne brawa dla naszych sportowców oraz ich trenerek!!!

Turniej był podsumowaniem finansowego wsparcia PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna Spółka Akcyjna PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA projektu PFRON „Daj mi szansę” polegającego na organizacji cyklicznych zajęć i zawodów bowlingowych, realizowanego przez KOS Promyk. W zawodach wystartowało 8 pięcioosobowych drużyn.
Organizatorem turnieju był działający przy naszej placówce KOS PROMYK Rybnik  wspierany przez członków Rybnickiej Sekcji Bowlingowej przy Fundacji PGE z panem Mariuszem Watołą na czele.

Należy dodać, że od kilku lat uczestnicy RyBOTuDI mogą też liczyć na wparcie ze strony Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybniku.
Serdecznie, w imieniu sportowców KOS PROMYK Rybnik, dziękujemy wszystkim, którzy pomagaj im w osiąganiu sukcesów na arenach sportowych!

Zapraszamy do obszernej fotogalerii z turnieju która znajduje sie na profilu facebookowym OSŚ TUTAJ.

Tekst: Anetta Gawrysiak, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Skip to content