Aktualizacja informacji dotyczących nauczania w systemie hybrydowym.

Szanowni Rodzice,
W związku z wprowadzeniem ograniczeń w pracy jednostek oświatowych, informuję o organizacji pracy w naszym zespole: pozostajemy w systemie pracy hybrydowej – stacjonarnej i zdalnej jednocześnie, która jest zaplanowana do 17- go listopada 2020 r. Nauka i opieka dla dzieci w Przedszkolu nr 48 pozostaje bez zmian. W Szkole Podstawowej nr 38 czasowo na zdalne nauczanie zostały skierowane 4 zespoły klasowe, w Ośrodku Rewalidacyjno – Wychowawczym 1 grupa. Wychowawcy przekażą Państwu szczegółowe informacje na temat pracy zdalnej. Pozostałe klasy funkcjonują bez zmian. Zajęcia dydaktyczne, rewalidacyjne i świetlicowe prowadzone są stacjonarnie według planu zajęć z uwzględnieniem nieobecności wśród personelu i uczniów. Busy kursują normalnym trybem. Obiady są zapewnione. Przypominam o reżimie sanitarnym, który na długo pozostanie nieodłącznym elementem nauki i pracy w naszej placówce oraz o dostępności telefonicznej. W razie pytań i wątpliwości jestem do Państwa dyspozycji.
Życzę wszystkim dużo zdrowia, sił i wzajemnej troski o siebie, potrzebnej do przejścia tego trudnego doświadczenia.
Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Antosz
dyrektor ZS-R Szkoła Życia w Rybniku.