Ogłoszenia
Informacja o projekcie Fundacji Polsat dotycząca turnusów rehabilitacyjnych dla dzieci.

Szanowni Państwo,
Przekazujemy informację o projekcie Fundacji Polsat – turnusach rehabilitacyjnych dla dzieci z Rybnika, Pszczyny, Zabrza i Wodzisławia Śląskiego.
Turnusy rehabilitacyjne będą organizowane od października do grudnia 2021 r. w Centrum Zdrowia i Relaksu Verano w Kołobrzegu. Są kierowane do dzieci mieszkających w czterech miastach województwa śląskiego, w których zanieczyszczenie powietrza jest jednym z największych w kraju (Rybnik, Pszczyna, Zabrze i Wodzisław Śl.) .
Turnusy są bezpłatne, jedyny kosz dla beneficjenta to transport do Kołobrzegu. Więcej można znaleźć TUTAJ.

Szczegółowe informacje, formularze zgłoszeniowe, regulamin projektu, dostępne są na stronie Funadaji Polsat TUTAJ.