Wakacyjny Rodzinny Turniej Bowlingowy Klubu Olimpiad Specjalnych Promyk Rybnik

Ekipa naszych uczniów podsumowała udział w wakacyjnych zajęciach sportowych w ramach Klubu Olimpiad Specjalnych Promyk Rybnik. Nasi sportowcy biorący udział w zajęciach bowlingu, LA oraz bocce dnia 23 lipca 2021 r. wzięli udział Wakacyjnym Rodzinnym Turnieju Bowlingowym Klubu Olimpiad Specjalnych PROMYK Rybnik. W rywalizacji towarzyszyli im ich rodzice, rodzeństo oraz wolontariusze.

Turniej zorganizowano dzięki finansowemu wsparciu PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrownia Rybnik.

Logotyp PGE GiEK

Serdecznie dziękujemy za umożliwienie naszym zawodnikom podsumowania kolejengo etapu zajeć udziałem we wspólnej rywalizacji uwieńczonej medalami i upominkami!!!

Zapraszamy do obszernej fotogalerii z wydarzenia na pfrofilu facebookowym naszej placówki TUTAJ.

Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak