• (32)4226407
  • sekretariat@szkolazycia.rybnik.pl
  • Rybnik ul. Orzepowicka 15a
Aktualności
Zakończenie roku szkolno -przedszkolno -rewalidacyjnego 2020/2021

Zakończenie roku szkolno -przedszkolno -rewalidacyjnego 2020/2021

  Dnia 25 czerwca 2021 r. w naszej placówce mialo miejsce ofizjalne zkończenie  roku szkolno – przedszkolno – rewlaidacyjnego 2020/2021. Z uwagi na obostrzenia sanitarne zakończenie to mialo forme spotkań w grupach klasowych , przedszkolnych i rewlidacyjncyh, gdzie podopieczni wraz z rodzicami mieli okazję podsumować kolejny rok edlacji i terapii. Były dypolomy, świadectwa, gratulacje, pamiątki za udział w katechecach, czy podziękowania dla wyróżnionych rodziców. 

    Szczególne spotkania dotyczyły grup, w których byli tegoroczni absolwenci  naszej Szkoły Podstawowej oraz Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego.  Podczas uroczystego, oficjalnego zakończenia roku szkolno – rewalidacyjnego podsumowali nie tylko rok 2020/2021, ale i całyokres edukacyji w naszej placówce. Niektórzy z nich rozpoczynali przygodę z edukacją w Szkole Życia mając 4 latka – w grupie przedszkolnej.
Dnia 25 czerwca były słowa podziękowań, momenty wzruszeń, pamiątki z albumami zdjęciowymi na czele. Nie zabrakło oczywiście świadectw szkolnych, czy dyplomów.
Naszym Absolwentom i ich Rodzicom życzymy samychsukcesów, radości, energii, mnóstwa przyjaznych ludzi wokół na kolejnym etapie edukacji, czy terapii. Powodzenia!!! 

Wszystkim naszym podopiecznym z kolei życzmy udanej, bezpiecznej i efektywnej przerwy wakacyjnej!!!

Dyrekcja oraz pracownicy
Zespołu Szkolno – rewlidacyjnego Szkoła Życia w Rybniku

Zapraszamy do obszernych fotorelacji z wydarzenia na naszym profilu facebookowym TUTAJ oraz TUTAJ

Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

 

 

 

 

 

 

Skip to content