Zwiadziliśmy wystawę plastyczną „Jesienne wspomnienia” w TZR

Natchnione słoneczną pogodą i ciepłem za oknem kilka klas i grup w minionym tygodniu postanowiło wybrać się do galerii OBLICZA w Teatrze  Ziemi Rybnickiej w celu obejrzenia wystawy prac plastycznych podopiecznych naszej placówki pt.: „Jesienne wspomnienia”.
Spacer w promieniach słońca był ogromną przyjemnością, a wystawa nowym doświadczeniem. Uczniowie mogli z bliska podziwiać piękne obrazy oraz wytwory z gliny, wykonane przez kolegów i koleżanki z placówki. Pełni radości i pozytywnej energii uczniowie wrócili do szkoły, gdzie po odpoczynku i wymianie wrażeń, zamienili się w artystów rysując „Wspomnienia z wyprawy” .
Polecamy także videorelację i promocję wystawy TUTAJ.
Przede wszystkim polecamy Państwu obejrzeć wystawę, która potrwa jeszcze do 14 marca 2021!!!

Tekst: Ewlina Jagieło, zdjęcia: ZS-R Szkoła Życia w Rybniku