Rodzinny Turniej Bowligowy Olimpiad Specjalnych Rybnik 2022

Po raz kolejny, dzięki finansowemu wsparciu MOSiR Rybnik oraz PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrownia Rybnik, Klub Olimpiad Specjalnych PROMYK Rybnik mógł zaprosić swoich sportowców, wraz z ich rodzinami, do wspólnej rywalizacji w ramach Rodzinnego Turnieju Bowlingowego Olimpiad Specjalnych. Zawody miały miejsce dnia 26 października 2022 r. w niezwykle przyjaznej naszym sportowcom rybnickiej kręgielni Pink Bowlig & Club. Tym razem w turnieju wzięli udział sportowcy naszego Zespołu Szkolno – Rewalidacyjnego Szkoła Życia w Rybniku, a także nasi absolwenci, wszyscy w towarzystwie swojego rodzica bądź rodzeństwa:) Rywalizacji towarzyszyła miła i rodzinna atmosfera. Uwiecznieniem były oczywiście medale, nagrody, gratulacje i brawa. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie tym, dla których były to pierwsze zawody w ramach Olimpiad Specjalnych. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację turnieju!

Pełna fotogaleria z zawodów znajduje się TUTAJ.

W turnieju wzięli udział nasi sportowcy, wraz z partnerem z rodziny,  zajmując następujące miejsca (w danej grupie sprawnościowej):

Patryk Pytlik – I miejsce
Jacek Kupka – II miejsce