Bez kategori
Wyróżnienie w konkursie EDUinspiracje dla naszego projektu w ramach programu ERASMUS+

Dnia 27 października 2022 r. w ramach V Kongresu Edukacji, który miał miejsce w Warszawie, odbyło się, między innymi, podsumowanie konkursu „EDUinspiracje”. Świętowano także 35-lecie programu ERASMUS+.
W wydarzeniu wzięła udział pani Martyna Płonowska – Troszka – wicedyrektor naszej placówki, a zarazem koordynator projektu, który został wyróżniony nominacją we wspomnianym konkursie.
Prezentujemy także oficjalny dokument . Gratulujemy serdecznie!!!
Dla przypomnienia: wyróżniony projekt „Europejski poziom nauczania szansą na pełny rozwój niepełnosprawnych uczniów”, którego autorkami były panie Martyna Płonowska – Troszka oraz Lidia Baranowska, realizowany był w naszej placówce w latach 2018- 2021. Szczegóły projektu można znaleźć TUTAJ.
Jedną ze szkół, którą w tamtym czasie mieliśmy okazję poznać w ramach Mobilności Kadry Edukacji Szkolnej, była placówka dla dzieci i młodzieży z autyzmem Queensmill School w Londynie. Już w przyszłym tygodniu będziemy gościć u nas przedstawicieli tej placówki, która z kolei w ramach swojego projektu wybrała nasz zespół, by poznać specyfikę pracy z naszymi podopiecznymi i wymienić się doświadczeniem.