Konkurs „Cztery Pory Roku – Jesień” edycja 2022 dla SP

Dnia 4 listopada 2022 r. odbyła się jesienna edycja konkursu „Cztery Pory Roku” przeznaczona dla uczniów szkoły podstawowej. Uczestnicy podzieleni na pięć grup „spacerowali” po korytarzach szkoły na których zostały przygotowane zadania dotyczące jesiennej pogody i odpowiedniego do niej ubioru, jesiennego lasu oraz sadu i ogrodu warzywnego. Na pierwszym piętrze uczniowie wybierali jesienną odzież, dobierali w pary kalosze oraz rozpoznawali wzór na parasolach. Na drugim piętrze rozpoznawali leśne zwierzęta, zbierali grzyby oraz wrzucali na czas żołędzie do butelki. Na trzecim piętrze zbierali jabłka, rozpoznawali warzywa i owoce oraz układali owoce według podanej sekwencji. Jak zwykle wszyscy uczestnicy wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami. Ich wysiłek został nagrodzony pamiątkowymi dyplomami i sokami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Konkurs przygotowały panie Gabriela Szojer, Małgorzata Dudek, Katarzyna Ganobis i Monika Niesłańczyk.

Zapraszamy do onszernej fotogalerii z konkursu na naszym profilu facebookowym TUTAJ.

Tekst: Katarzyna Ganobis, zdjęcia ZS-R Szkoła Życia w Rybniku