Prośba o wsparcie rzeczowe na rzecz Hospicjum Domowego w Rybniku i relacja z realizacji akcji Pola Nadziei w naszej placówce

Drodzy Rodzice, Pracownicy i Przyjaciele naszej placówki. Kolejny raz zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie akcji charytatywnej, którą organizujemy w naszej placówce. W ramach akcji „Pola nadziei” otrzymaliśmy cebulki żonkili od Niemedycznego Hospicjum Domowego im. o. Rafała Kalinowskiego, którego Stowarzyszenie mieści się w Rybniku na ul. Zebrzydowickiej. Cebulki te już na wiosnę ozdobią skwerki na naszym szkolnym placu zabaw. Dzięki tej akcji kwiat żonkila staje się znakiem jedności i solidarności ludzi zdrowych z chorymi.
Zwracamy się o wsparcie Hospicjum i podarowanie produktów z długim terminem ważności tj. makarony, kasze, ryż, herbatę itp. oraz wszelkich środków czystości tj. mydła, szampony, żele, maszynki do golenia, rękawiczki jednorazowe, ręczniki papierowe, chusteczki nawilżane itp.
Zbiórka potrwa od 14 listopada do 28 listopada 2022 roku.
Rzeczy będzie można składać do wystawionych na ten cel koszy przy portierni naszej placówki.
Celem akcji jest pomoc oraz niesienie nadziei najbardziej potrzebującym osobom w tym przypadku nieuleczalnie chorym.
W tym miejscu chcielibyśmy podziękować mamie Mateusza Pani Iwonie, która o całej akcji nas poinformowała.
Naszymi „Polami nadziei” opiekuje się ekipa naszych pracowników: panie Sylwia Strokosz, Sylwia Szymura oraz panowie Adam Jurzysta i Marian Papiorek.
Zapraszamy do pełnej fotorelacji z realizacji akcji Pola Nadziei w naszej palcówce, która znajduje się TUTAJ.
Tekst: Bożena Bęczek , zdjęcia ZS-R Szkoła Życia w Rybniku