Premiera przedstawienia jasełkowego oraz kiermasz bożonarodzeniowy 2022

Premiera przedstawienia jasełkowego, występy wokalno – instrumentalne, wizyta rodziców i zaproszonych gości, kiermasz bożonarodzeniowy, świąteczny poczęstunek, czyli niezwykły klimat, piękne emocje, gratulacje, podziękowania – tak jednym zdaniem można określić dzień 15 grudnia 2022 r. w naszej placówce.
Tego dnia, po blisko 3-letniej przerwie spowodowanej pandemią, mogliśmy zaprosić Rodziców, a także Przyjaciół, znajomych naszego zespołu na czele z przedstawicielami zaprzyjaźnionych placówek i instytucji z którymi współpracujemy. Wszystko za sprawą przedstawienia JASEŁKOWEGO, które przygotował nasz Zespół Teatralny BAJ.
Spektakl pt.: ,,Jeśli wiarę w sercu masz…” został oparty na biblijnym obrazie dziejów świata. W poszczególnych scenach, aktorzy na własny sposób interpretują najważniejsze wydarzenia – stworzenie świata, obraz Raju, rozlewające się na cały świat zło oraz nadzieję, którą niosą narodziny Jezusa.
Tuż po spektaklu do aktorów dołączyli także i inni nasi uczniowie, podopieczni i spora ekipa przedszkolaków. Wspólnie pięknie wykonali kilka świątecznych piosenek oraz kolęd. Całości towarzyszył akompaniament instrumentalny. Wszyscy występujący zostali nagrodzeni gromniki brawami przez licznie zebraną publiczność. Gratulujemy!
Zapraszamy do pełnej, obszernej fotogalerii z jasełek TUTAJ.
Ten ogrom aktorów oraz widzów mógł się pomieścić w jednym czasie i miejscu dzięki gościnności Dyrekcji sąsiadującego z naszą placówką Zespołu Szkół nr 3. Dziękujemy serdecznie!
Dziękujemy z całego serce również za wszelkie słodycze oraz upominki, które otrzymaliśmy dziś od naszych gości!
W tym miejscu dziękujemy gorąco, zarówno wszystkim którzy włożyli ogrom pracy w przygotowanie kiermaszu oraz wszystkim, którzy docenili to i nabyli ozdoby wspierając finansowo naszą placówkę!
Po występach był też czas na chwilę rozmów przy świątecznym poczęstunku, dziękujemy w tym miejscu także Rodzicom, ich przedstawicielom z Rady Rodziców za pomoc w organizacji!
Warto dodać, że przy okazji wydarzenia można było podziwiać mini galerię pokonkursową prac nadesłanych do naszej placówki na konkurs plastyczny „Anioł, aniołek, aniołeczek” oraz nagrodzonych prac w konkursie na kartkę bożonarodzeniową.
Kończąc ta relację, pragniemy jeszcze raz Wszystkim obecnym podziękować, mając nadzieję, że miło i nastrojowo spędzili dziś z nami czas!
Zapraszamy do fotogalerii z kiermaszu oraz spotkania przedświątecznego TUTAJ.
Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Magdalena Kasprzak, Małgorzata Dudek