„Anioł, aniołek, aniołeczek” – rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Dnia 13 grudnia 2022 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt.: „Anioł, aniołek, aniołeczek” , organizowanego przez jedną z nauczycielek naszego przedszkola. W ramach konkursu nadesłano do nas  bardzo dużo prac przedszkolaków z całego Rybnika!
Jury nie miało łatwego wyboru, jednak po burzliwych dyskusjach, postanowiło nagrodzić następujących uczestników:
I miejsce: Zuzanna Leipelt ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi nr 22 im. Juliusza Słowackiego w Rybniku,
II miejsce: Oliwia Kaszubska i Oliwia Grzegorzyca z Przedszkola nr 32 w Rybniku
III miejsce: Mia Hoła z Przedszkola nr 9 w Rybniku.
Zostały też przyznane trzy wyróżnienia prac dla:
Wiktorii Myjakowskiej z Przedszkola nr 3 w Rybniku,
Leny Ruteckiej z Przedszkola nr 3 w Rybniku,
Małgorzaty Sola z Przedszkola nr 15 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 15 w Rybniku.
Wszystkim autorom prac i ich opiekunom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy serdecznie!
Zapraszamy do pokonkursowej fotogalerii prac plastycznych TUTAJ.
P.S. Prace będzie można podziwiać także i w naszej placówce dnia 15 grudnia 2022 r.