Plany obchodów Dnia Dziecka 2021

Szanowni Rodzice.

Dzień Dziecka w tym roku przypada na wtorek przyszłego tygodnia. Z tej okazji planujemy obchody naszych uczniów i podopiecznych na terenie szkoły i w jej obrębie.
Z tego powodu parking wewnętrzny przy naszym zespole 01.06. od godz. 9.00-11.30 będzie wyłączony z ruchu.
W tym miejscu zaplanowane są zabawy sprawnościowe z użyciem rowerów i hulajnog. Miejmy nadzieję, że dopisze pogoda i skorzystamy również z placu zabaw. Bardzo żałuję, ale ze względów bezpieczeństwa planowany na 2-go czerwca festyn rodzinny nie może się odbyć z Państwa obecnością.
Wykorzystując, że dzień ten jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych, przedłużamy obchody Dnia Dziecka organizując wycieczki w różne miejsca w czasie pobytu dzieci w szkole.
Będą to:
1. Ośrodek Hipoterapii w Niedobczycach
2. Szkółka Nadleśnictwa Rybnik- Paruszowiec
3. KS Silesia Rybnik Ligocka Kuźnia.
Wychowawcy poinformują Państwa o szczegółach. Busy w te dni kursują według harmonogramu, obiad również w te dni bez zmian. Dziękuję Radzie Rodziców za pomoc w przygotowaniu zdrowych przekąsek, owoców i napojów na te dni.
Przypominam równocześnie, że piątek po święcie Bożego Ciała jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych, busy tego dnia nie kursują.
Życzę Wam i całym rodzinom zdrowia, jak najwięcej ciepła i dystansu do wszystkiego co zaburza spokój.

Pozdrawiam,
Agnieszka Antosz