Patriotyczne lekcje oraz udział w akcji „Szkoła do hymnu” w ramach obchodów Święta Niepodległości 2021

W czasie poprzedzającym Święto Niepodległości nasi uczniowie, przedszkolacy, podopieczni realizowali tematykę patriotyczną podczas różnego typu zajęć edukacyjnych. W ramach podsumowania dnia 10 listopada 2021 r. w naszej placówce miała miejsce lekcja patriotyczna, która z racji reżimu sanitarnego miała nieco innych charakter. Organizatorzy lekcji przygotowali propozycje różnego typu zadań związanych z tematyką barw narodowych, flagi, hymnu narodowego i godła, tak by każdy wychowawca mógł wybrać, dostosować zadania dla swojej grupy i zrealizować je tym razem w podczas zajęć dydaktycznych w małej grupie. Finałem lekcji patriotycznej był udział w akcji „Szkoła do hymnu”. Tym razem, z racji reżimu sanitarnego nasi podopieczni odśpiewali hymn narodowy z podziałem na grupy, jednia z ich punktualnie o 11.11! W tym miejscu serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy w miarę możliwości i wytycznych wychowawców tego dnia zorganizowali swoim dzieciom ubiór w narodowych barwach!!!