Milion Swingów dla Autyzmu – akcja na rzecz naszej placówki – podziękowanie

Akcja „Milion Swingów dla Autyzmu” prowadzona na rzecz naszej placówki w rybnickim CrossFit Black Ground dnia 22 kwietnia 2023 r.  minioną sobotę pozostawiła w uczestnikach ogrom wrażeń. Miłe chwile spędzone wśród przesympatycznych i życzliwych osób na długo zapadnie w pamięci uczestników. Dziękuję wszystkim, którzy podjęli wyzwanie, zarówno profesjonalistom systematycznie trenującym fizycznie jak i amatorom, których zachęcił charytatywny cel akcji. Było wesoło, życzliwie i bardzo aktywnie. Szczegółowe dane dotyczące ilości osób i liczby swingów w swojej relacji opublikuje CrossFit Black Ground. Zebrana kwota zostanie przeznaczona na aktywną formę spędzenia czasu naszych wychowanków. W tym miejscu gorąco dziękuję właścicielom CrossFit Black Ground w Rybniku Panom Jakubowi Ryć i Tomaszowi Trocińskiemu za udostępnienie miejsca, przygotowanie akcji oraz żywiołowe jej prowadzenie oraz Pani Aleksandrze Trocińskiej za dbałość o szczegóły w całości przedsięwzięcia. Cieszę się na dobry początek współpracy. Serdecznie dziękuję zaangażowanym Rodzicom za słowa wsparcia, dobre chęci i wzruszającą niespodziankę dla klubu oraz poszukiwanie możliwości wśród własnych znajomych do wspierania działalności szkoły. Pomijając aspekt finansowy akcji, innych korzyści przy okazji takich przedsięwzięć jest znacznie więcej. Za dobro dziękuję w imieniu własnym i wszystkich naszych podopiecznych.
Agnieszka Antosz,
Dyrektor Zespołu Szkolno – Rewlaidacyjnego Szkoła Życia w Rybniku