„Kaczka Dziwaczka” – spotkanie w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Dnia 26 kwietnia 2023 r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie realizowane w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. Uczestnikami spotkania były dzieci z opiekunami: z Przedszkola nr 41 w Rybniku, ze Szkoły Podstawowej Specjalnej z Oddziałami Przedszkolnymi Nr 7 w Rybniku oraz przedszkolaki z naszej placówki. W czasie spotkania uczestnicy poznawali i utrwalali znajomość wiersza Jana Brzechwy pt. „Kaczka Dziwaczka” oraz uczestniczyli w różnego rodzaju aktywnościach nawiązujących do prezentowanej tematyki. Jeszcze raz dziękujemy za skorzystanie z naszego zaproszenia oraz wspólną zabawę!
Pełna fotogaleria z wydarzenia znajduje się na naszym profilu facebookowym TUTAJ.
Tekst: Joanna Smyczek, zdjęcia: Magdalena Kasprzak