Lokalny Dzień Treningowy Programu Treningu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych Rybnik 2023

Za nami kolejny Lokalny Dzień Treningowy Programu Treningu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych.
W tegorocznym Dniu Treningowym uczestniczyło blisko 40 naszych uczniów / podopiecznych, którzy cały rok systematycznie podczas zajęć trenują wybrane konkurencje. Dnia 9 listopada 2023 r. dzielnie reprezentowali efekty swojej pracy na różnych poziomach samorealizacji zadania. Oczywiście nie zabrakło uroczystej Ceremonii Otwarcia, przemówienia Pani Dyrektor Agnieszki Antosz, Ceremonii Dekoracji i Ceremonii Zamknięcia oraz towarzyszącym temu wydarzeniu emocji. Jak zawsze jedyni w swoim rodzaju, niepowtarzalni, dzielni w swym wysiłku Nasi zawodnicy Promyk Rybnik Klub Olimpiad Specjalnych!
Tekst: Sonia Koczy, zdjęcia: ZS-R Szkoła Życia w Rybniku
Należy dodać, że wydarzenie zorganizowali i przeprowadzili pracownicy naszej placówki: panie Monika Ryszka, Sonia Koczy, Anna Rak – Lignarska  oraz panowie Adam Rek i Adam Jurzysta.
Ogromne brawa  dla wszystkich uczestników oraz tych, którzy na co dzień z Nimi trenują!