III turnus półkolonii dobiegł końca

W trakcie ostatniego –  III turnusu półkolonii organizwanego przez naszą placówkę ponownie dopisywała bardzo słoneczna pogoda. Uczestnicy korzystali z bazy szkoły i pobliskich terenów zielonych. Dominowały zajęcia sportowo – rekreacyjne,  plastyczno – techniczne oraz kulinarne.
Dnia 11 sierpnia 2021 r. odbyła się zaplanowana wycieczka do Rud Raciborskich. Półkoloniści mieli okazję  do przejażdżki kolejką wąskotorową, która to dostarczyła im wielu pozytywnych wrażeń. Najodważniejsi mogli spróbować jazdy drezyną. Spokojny spacer ścieżkami Cysterskiego Parku Krajobrazowego zakończył wyjazd. Całość półkolonii podsumowała dyskoteka na tarasie szkolnym.

Dziękuję wszystkim zaangażowanym w organizację półkolonii, opiekę nad naszymi uczniami, poświęcony czas i serce!
Dyrektor ZS-R Szkoła Życia w Rybniku,
Agnieszka Antosz

Zapraszamy do fotogalerii z przebiegu III turnusu pólkolonii na naszym profilu facebookowym TUTAJ oraz TUTAJ.

Tekst: A. Antosz, zdjęcia ZS-R Szkoła Życia w Rybniku