I Ogólnopolski Turniej Golfa Olimpiad Specjalnych Mikołów 2021 z naszą rolą współorganizatora!

Działający przy naszym zespole Klub Olimpiad Specjalnych PROMYK Rybnik wraz z Zespołem Szkolno – Rewalidacyjnych Szkołą Życia w Rybniku byli współorganizatorem I Ogólnopolskiego Turnieju Golfa Olimpiad Specjalnych, który odbywał się w dniach 16 – 18 czerwca 2021 r. w Mikołowie. Organizatorem Turnieju był Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Polska – Śląskie.

Miejscem rozgrywek był Golf Park Mikołów, gdzie odbyły się nie tylko preeliminacje, IKS oraz gry zunifikowane, ale także Ceremonia Otwarcia, Ceremonie medalowe i Ceremonia Zamknięcia Turnieju.

Z uwagi na wieloletnie doświadczenie w organizacji zawodów sportowych Olimpiad Specjalnych różnego szczebla działacze KOS PROMYK Rybnik zostali poproszeni o wsparcie organizacji opisywanego turnieju,. Dzięki przychylności Dyrekcji placówki mieli okazję wesprzeć to dość spore z racji szczebla ogólnopolskiego przedsięwzięcie. W organizację zawodów byli zaangażowani działacze i trenerzy naszego KOS PROMYK Rybnik, a zarazem nauczyciele naszej placówki.  Pani Anetta Gawrysiak pełniał funkcję rezydenta hotelu, odpowiadała także za wyżywienie. Pan Adam Jurzysta poprowadził Ceremonię Otwarcia Turnieju, a także Ceremonie Medalowe i Ceremonię Zamknięcia. Pani Magdalena Kasprzak, z kolei odpowiadała za przygotowanie materiałów poligraficznych, dokumentację fotograficzną zawodów oraz promocję i publikacje w mediach społecznościowych.

Należy dodać, że na Ceremonii Otwarcia Turnieju była obecna wice dyrektor naszej placówki pani Martyna Płonowska – Troszka, z kolei dyrektor pani Agnieszka Antosz zaszczyciła obecnością ceremonie kończące zawody, podczas których miała okazję dekorować medalami uczestników turnieju. Serdecznie w tym miejscu dziękujemy obu Paniom za obecność i wsparcie dla działalności Olimpiad Specjalnych w naszej placówce!!!

Serdecznie dziękujemy za pomoc!!!Zapraszamy do obszernej relacji na tronie organizatora Turnieju OSŚ TUTAJ.

FOTOGALERIE:

Fot. Katarzyna Ryszka – II DZIEŃ ZAWODÓW

I DZIEŃ ROZGRYWEK

CEREMONIA OTWARCIA

II DZIEŃ ROZGRYWEK

IMPREZA TOWARZYSZĄCA

III DZIEŃ ROZGRYWEK, CEREMONIE MEDALOWE, CEREMONIA ZAMKNIĘCIA

RELACJE W TVP PYTANIE NA ŚNIADANIE:

CZ 1. CZ. 2 CZ. 5

Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Magdalena Kasprzak, Katarzyna Ryszka