Komersowe szaleństwo!

Dnia 9 czerwca 2021 r., przy pięknej aurze, odbyła się niezapomniana uroczystość – zabawa wieńcząca edukację oraz pożegnanie dla naszych najstarszych uczniów. Zanim wszyscy uczestnicy rozpoczęli huczną imprezę, nasi ósmoklasiści SP oraz najstarsi wychowankowie Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego musieli zdać egzamin. Wszyscy zdający poradzili sobie z tym zadaniem w sposób celujący, za co należą się im wielkie brawa!
  Po części oficjalnej rozpoczął się tak długo oczekiwany KOMERS. W atmosferze przepełnionej radością rozpoczęły się zabawy taneczne połączone z pysznym poczęstunkiem przygotowanym przez RODZICÓW naszych uczniów. Nie zabrakło również popcornu oraz pysznych lodów, które otrzymaliśmy dla naszych uczniów od firmy Grycan. Za wszystkie łakocie z całego serca w imieniu wychowawców i uczniów serdecznie dziękujemy !

Zapraszamy do obszernej fotogalwerii z tego wydarzenia na naszym profilu facebookowym TUTAJ.

Tekst: Ewelina Jagieło, zdjęcia: Magdalena Kasprzak