Festyn Rodzinny 2024 – Zaproszenie

Niezmiernie miło nam zaprosić uczniów, przedszkolaków, podopiecznych wraz z rodzinami na Festyn Rodzinny naszej placówki!
Odbędzie się on dnia 29 maja 2024 r. od godziny 14.00 do godziny 18.00 na terenie Boiska Baseballowego w Rybniku przy ul. Partyzantów – wzorem poprzednich lat i dzięki uprzejmości MOSiR Rybnik i zarządu KS Silesia w Rybniku.
Dodatkowo – od godziny 18.00 do 20.00 można będzie kontynuować zabawę podczas koncertu Zespołu After Midnight, organizowanego na festynowej scenie przez  Klub Kultury Teatr Ziemi Rybnickiej Harcówka.
Do wspólnej zabawy i spotkania podczas naszego festynu zapraszamy także naszych absolwentów oraz emerytowanych pracowników!
W programie festynu przewidziano wiele atrakcji:
– występy muzyczno – ruchowe,
– dmuchańce,
– akcja „Żyjemy Zdrowo i Bezpiecznie”
– kawiarenka – ciasto, grill, lemoniada,
– tory przeszkód, zabawy dla dzieci, młodzieży i rodziców, wśród nich z chustą Klanzy,
– wystawa – pokaz ozdobnych kurek,
– gra w bocce, przejazdy na rowerach,
– mega bańki mydlane,
– aktywności plastyczne
– rękodzieło
– studio urody – fryzur, tatuaży
– fotobudka i wiele innych…!
Bardzo miło będzie nam spędzić czas z Wami!