Andrzejki 2021

Dnia 29 listopada 2021 r. –  w wigilię imienin świętego Andrzeja uczniów naszej Szkoły Podstawowej odwiedziły, kolejno poszczególne klasy, nasze „etatowe” wróżki Magda i Dorota. W tym roku dołączył do nich wrożb Łukasz.
Warto nadmienić, że w naszym pokoju nauczycielskim na pracowników szkoły czekała andrzejkowa niespodzianka w postaci ciasteczek z wróżbą, dziękujemy i do zobaczenia za rok.

P.S.: W prezentowanej w fotogalerii zamieściliśmy także kilka zdjęć z realizacji tematyki Andrzejkowej podczas zajęć edukacyjnych.
Pełna fotogaleria znajduje się na naszym profilu facebookowym  TUTAJ

Tekst: Magdalena KAsprzak, zdjęcia Łukasz Saganowski oraz ZS-R Szkoła Życia w Rybniku