1% – prośba o wsparcie naszej placówki lub klubu

Szanowni Państwo

Serdecznie zachęcamy do przekazania 1% Państwa podatku na rzecz Zespołu Szkolno – Rewalidacyjnego Szkoła Życia w Rybniku.
Wystarczy w formularzu rozliczenia podatkowego wpisać w pozycji ”Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego” KRS 0000288002, a w pozycji ”Cel szczegółowy 1%” wpisać: Oligos – Szkoła Życia.
Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem OLIGOS 1% Twojego podatku zostanie przekazane na finansowanie potrzeb naszych podopiecznych.

Z zebranych środków planujemy tym razem zakupić różnego typu pomoce sensoryczne.

Nr KRS Stowarzyszenie OLIGOS

Cel szczegółowy 1%
OLIGOS – Szkoła Życia

Dziękujemy!!!

ALTERNATYWNIE:

Szanowni Państwo,

Serdecznie zachęcamy do wsparcia działającego przy zespole  Klubu Olimpiad Specjalnych PROMYK Rybnik poprzez przekazanie 1% podatku należnego za miniony rok na rzecz naszej organizacji – wpisując do zeznania rocznego w odpowiednie rubryki:

numer KRS 0000190280
kwotę 1% podatku
i cel szczegółowy: Śląskie „Promyk

Olimpiady Specjalne Polska to organizacja pożytku publicznego wspierająca rozwój aktywności fizycznej osób z niepełnosprawnością intelektualną. Poprzez swoje działania umożliwia członkom i zawodnikom Olimpiad Specjalnych bezpłatny udział w całorocznym cyklu treningów i zawodów sportowych w całym szeregu dyscyplin olimpijskich.
Więcej o działalności klubu można dowiedzieć się na www.szkolazycia.rybnik.pl/promyk