Z okazji Dnia Babci oraz Dnia Dziadka 2022

21 oraz 22 stycznia swoje święto obchodzą szczególne osoby: Babcie oraz Dziadkowie.
Kolejny rok nie dane jest nam, jako społeczności naszej placówki, w dotychczasowy – bezpośredni sposób świętować tych szczególnych dni… Zapraszamy zatem Babcie oraz Dziadków naszych podopiecznych do krótkiej prezentacji, w której w imieniu wszystkich naszych podopiecznych występują i składają życzenia przedstawiciele naszej placówki.
Prezentacja znajduje się na naszym profilu facebookowym TUTAJ.

Należy dodać, że tydzień poprzedzający Dzień Babci i Dzidka upłynął w naszej placówce na przygotowaniach do świętowania tych dni. Temat „Babcia i Dziadek”, ich rola w życiu naszych podopiecznych, redagowanie życzeń, wykonanie portretów, laurek i upominków – to wszystko można znaleźć w poniższej fotogalerii oraz w obszernej galerii zdjęciowej na naszym profilu facebookowym TUTAJ. Zapraszamy serdecznie życząc jednocześnie naszym podopiecznym i ich Drogim Babciom i Dziadkom wspaniałego świętowania!!!

Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia, materiały do prezentacji: ZS-R Szkoła Życia w Rybniku