Bez kategori
Piknik Olimpiad Specjalnych Baź Fit Radlin 2022 z udziałem naszych uczniów

Dnia 14 czerwca 2022 r. grupa naszych uczniów wzięła u dział w integracyjnej imprezie Olimpiad Specjalnych pod hasłem BĄDŹ FIT. To już kolejny nasz udział w tego typu wydarzeniu organizowanym przez KOS Koniczynka  Żory. Tym razem piknik miał miejsce w Parku Linowym „Leśna Przygoda” w Radlinie.
Nasi uczniowie skorzystali ze wszystkich przygotowanych dla nich atrakcji w tym wyjątkowym miejscu. Odbył się trening ZUMBY, tor przeszkód, marsz nordic walking. Dużą popularnością cieszył się park linowy, wielu spośród naszych uczestników po raz pierwszy pokonywało tego typu przeszkody! Zaprezentowali się z super „FIT” strony!

Dziękujemy organizatorom wydarzenia za kolejne zaproszenie i wspólną aktywność ruchową!

Pełna fotogaleria z wydarzenia znajduje się TUTAJ  oraz TUTAJ.

(Tekst: Agnieszka Śpiewok, zdjęcia: ZS-R Szkoła Życia w Rybniku)