Symboliczny „Egzamin” Absolwentów 2022

Dnia 14 czerwca 2022 r. tegoroczni absolwenci naszej placówki przystąpili do „Egzaminu Absolwentów„. Egzamin miał oczywiście charakter symboliczny, niemniej jednak nasi uczniowie, podopieczni oraz ich wychowawcy i nauczyciele bardzo ambitnie podeszli do przygotowanych zadań. „Komisja egzaminacyjna” z Dyrekcją naszej placówki na czele oceniała wykonanie zadań z zakresu funkcjonowania w środowisku, sprawności manualnej, sprawności fizycznej, a także umiejętności współpracy.
Wszyscy uczestnicy egzaminu spisali się celująco, za co zostali uhonorowani symbolicznym świadectwem – dyplomem (te właściwe otrzymają wraz z zakończeniem roku szkolno – terapeutycznego).
Gratulujemy serdecznie!

Zapraszamy do obszernej fotogalerii z tego wydarzenia na naszym profilu facebookowym TUTAJ.

Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak