Zimowy Obóz Sportowy Olimpiad Specjalnych z udziałem 2 naszych uczniów.

2 naszych uczniów wraz z ekipą Olimpiady Specjalne Śląskie i Promyk Rybnik Klub Olimpiad Specjalnych miała okazję uczestniczyć w Zimowym Obozie Sportowym Olimpiad Specjalnych, który odbywał się Istebnej w dniach 05-15.12.2023 r.
Podczas pobytu w górach mieli okazję nauki jazdy na nartach zjazdowych. Brali też udział w szeregu pozostałych zajęć sportowo – rekreacyjnych takich aktywności na rakietach śnieżnych, jazda konna, zajęcia treningach na hali sportowej, zajęcia muzyczno – ruchowe. Podczas obozu nie zabrakło integracyjnych wydarzeń z kuligiem na czele. Wszystkie zajęcia odbywały się po okiem instruktorów, a także trenerów Olimpiad Specjalnych. Nad naszą ekipie Promyka opiekę sprawowała pani Anetta Gawrysiak.
Ogromne brawa dla naszych narciarzy debiutantów!
Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia OSŚ