Zakończyliśmy rok szkolno – przedszkolno – terapeutyczny 2022/2023

Dnia 23 czerwca 2023 r. miło miejsce uroczyste zakończenie kolejnego roku nauki i terapii w naszej placówce.
Przedszkolacy, uczniowie SP oraz podopieczni Ośrodka R-W, wraz rodzicami, opiekunami brali udział we wspólnych spotkaniach z Dyrekcją placówki. Tam nastąpiło krótkie podsumowanie roku oraz gratulacje, podziękowania. i pożegnania.
Szczególnie uroczyście żegnaliśmy naszych tegorocznych absolwentów Ośrodka R-W, spośród których w zakończeniu wzięli udział Anna oraz Jakub wraz z rodzicami Gratulujemy Im w tym miejscu serdecznie, życzymy powodzenia, zdrówka i jak najwięcej przyjaznych ludzi wokół. Oczywiście zapraszamy wszystkich w nasze gościnne progi w odwiedziny!!
Gratulacje szczególne padły też w stronę naszych absolwentów Przedszkola nr 48: Agatki, Leny, Bartka, Agaty i Natana. Gratulujemy ukończenia przedszkola i życzymy powodzenia na dalszym etapie edukacji!
Podczas poszczególnych spotkań miało też miejsce wiele podziękowań skierowanych od Dyrekcji do Rodziców, a także od przedstawicieli Rady Rodziców do Dyrekcji naszej placówki.
Po części głównej nastąpiły oczywiście także spotkania z wychowawcami w poszczególnych grupach, klasach z wychowawcami, podczas których rozdano świadectwa i dyplomy. Gratulujemy im wszystkim ukończenia kolejnego roku edukacji. Na ten wakacyjny czas życzymy wszystkim naszym podopiecznym odpoczynku, regeneracji i słonecznej pogody. Do zobaczenia we wrześniu!
P.S. W czasie wakacyjnym będą odbywały się dyżury w Przedszkolu, odbędą się półkolonie, kolonie, a także wyjazd ekipy zawodników Promyka na obóz sportowy.
Spędźcie ten czas radośnie, aktywnie i  bezpiecznie!
Więcej zdjęć z zakończenia roku znajduje się TUTAJ.
Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: ZS-R Szkoła Życia w Rybniku!